Przewodnik pielęgnacyjny

Inspirując się naturą i ajurwedą, stworzyliśmy koncepcję mycia zębów, która polega na wstępnym pullingu specjalnym olejem kokosowym, a następnie czyszczeniu pastą Brilliantcoco, która jest naturalną, wegańską i zero waste.

01.

Zacznij rano na czczo

Najpierw wyczyść język szczoteczką do języka Brilliantcoco, aby mechanicznie usunąć powłokę i bakterie z miejsc, w których są najbardziej zlokalizowane. Dodatkowo czyszczenie języka delikatnie pobudza narządy wewnętrzne i wspomaga trawienie.

02.

Następnie użyj oleju Brilliantcoco

Trzymaj jedną dawkę w ustach przez 5 do 20 minut. Następnie wypluj olej. Nigdy nie połykaj oleju! Na koniec przepłucz usta ciepłą wodą, aby usunąć resztki oleju.

03.

Nałóż niewielką ilość pasty do zębów Brilliantcoco

Nałóż niewielką ilość pasty do zębów Brilliantcoco (wielkości grochu) na szczoteczkę do zębów Brilliantcoco bambusową miarką. Szczotkuj zęby przez co najmniej 2 minuty, stosując odpowiednią technikę czyszczenia. Następnie płucz usta płynem Brilliantcoco przez 30 sekund. Wreszcie wypluj wodę.

04.

Wieczorem powtarzasz ostatnią część całego rytuału

Oczyść zęby pastą Brilliantcoco. Użyj niewielkiej ilości pasty i umyj je przez co najmniej 2 minuty. Na koniec użyjpłynu do płukania jamy ustnej Brilliantcoco.